In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Saopštenje povodom početka nove školske godine

Sindikat prosvjete CG čestita svim koleginicama i kolegama i njihovim učenicima početak nove školske godine.
Kao nijedna druga profesija u ovom društvu svjesni smo svog značaja. U ovim vremenima su vrijednosti kojima smo naučeni i kojima učimo nove naraštaje naše države marginalizovane i skrajnute zajedno sa našom profesijom. Stoga je Opštinski odbor SPCG – Podgorica organizovao i ove godine svoju tradicionalnu akciju Pokloni, zamijeni ili prodaj korišćeni udžbenik.
Ovom akcijom željeli smo da reafirmišemo u društvu, a prije svega kod naših učenika osnovnu društvenu vrijednost – solidarnost i pomaganje drugima. Nažalost, konstatujemo da i pored naših javnih poziva nijesmo uspjeli da pokrenemo te vrijednosti kod kompanija i pojedinaca. Čini se da je profit jedini pokretač i mjerilo našeg društva.
Javno se zahvaljujemo menadžmentu TC Delta City koji su donirali školski pribor za djecu sa seoskog područja Podgorice – osnovnim školama Šćepan Đukić, Vojin Popović, Đoko Prelević, Savo Kažić, Boško Radulović.
Nadamo se da će u budućem vremenu naša ukupna aktivnost, kao i ova akcija, doprinijeti poboljšanju položaja prosvjetnih radnika i povratku pravim vrijednostima u društvu.

Galerija

Pravni savjeti

image

524324
Danas
Juče
Ove nedjelje
Prošle nedjelje
Ovog mjeseca
Prošlog mjeseca
Ukupno
107
309
984
520836
7749
15340
524324

Vaša IP: 54.226.25.74
Serversko vrijeme: 2019-01-22 06:16:58

Gdje se nalazimo

Povežite se sa nama

Fond solidarnosti

Turistička agencija

agencija

Stambena zadruga

Scroll to Top

Kontakt

Adresa:

Vojvode Maša Đurovića 17, City kvart 2-8, 

81 000 Podgorica

  • Tel:  +382 20 511 020
  • Fax: +382 20 511 021
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.